22-vjeçari vd es në plazhin e Durrësit

22-vjeçari vd es në plazhin e Durrësit

22-vjeçari vd es në plazhin e Durrësit

Një 22-vjeçar është gjetur i pa jetë në bregdetin e Durrësit, sot rreth orës 14:00, në lagjen nr 13 Plazh.

Sipas njoftimit të po licisë, 22-vjeçari me iniciale L.C. dy shohet se ka vd ekur si pa sojë e inf arktit.

Grupi he timor ndodhet në vendngj arje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngj arjes. /abcnews.al

Be the first to comment on "22-vjeçari vd es në plazhin e Durrësit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*