Gruaja më shk atërroi, Ja ka nis edhe me qu dor në mu, Veq mos ti bofsha qito letra se pa e lën nuk do ta…defrehet djaloshi nga…

Gruaja më shk atërroi, Ja ka nis edhe me qu dor në mu, Veq mos ti bofsha qito letra se pa e lën nuk do ta…!!

Gruaja më shk atërroi, Ja ka nis edhe me qu dor në mu, Veq mos ti bofsha qito letra se pa e lën nuk do ta…!!

Gruaja me shkaterroj ja ka nis edhe me qu dor ne mu,Veq mos ti bofsha qito letra se pa e len nuk do ta
Pershendetje. Dua te ndaj historin tem anonim dhe te jete gjdo informacion mes nesh se kush jom ok.
Shtyp hape.siren rekl.amuese më poshtë dhe shikoni lajmin e plotë:.

Jom ni burr 35 vjeqar dhe jetoj ne Zvicer. Spo du me kallzu i kahit jom ma saktsisht se shkurt pom vjen inati bile qe po e shkruj kit histori po ju lus per mirkuptim. Pom vjen inati qe po ndodh qikjo…

Be the first to comment on "Gruaja më shk atërroi, Ja ka nis edhe me qu dor në mu, Veq mos ti bofsha qito letra se pa e lën nuk do ta…defrehet djaloshi nga…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*